GEOLOGPOZNAN.PL

GEOLOG POZNAŃ

USŁUGI GEOLOGICZNE POZNAŃ I OKOLICE - TEL. 501 451 615


Badania geotechniczne i geologiczne są jednymi z ważniejszych badań, jakie należy przeprowadzić jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac budowlanych. Nasza firma zapewni Państwu przeprowadzenie tych badań na najwyższym możliwym poziomie. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów, którzy dzięki nam zyskali pewność, że ich inwestycje będą bezpiecznie a fundamenty tworzonych przez nich budynków wytrzymają wiele lat w niemal nienaruszonym stanie.

Zakres świadczonych usług

Jesteśmy firmą, która stara się świadczyć swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu obsługi geotechnicznej. Oznacza to, że nie tylko wykonujemy niezbędne do rozpoczęcia prac budowlanych analizy, badania oraz wydajemy opinie geotechniczne, ale także jesteśmy gotowi pomóc Państwu w trakcie trwania prac budowlanych. W zakresie świadczonych przez nas usług jest między innymi konsultowanie wszelkich zagadnień związanych z wszelkimi aspektami geologicznymi występującymi na budowie. Ponadto zajmujemy się także wykonywaniem usług z zakresu badania zanieczyszczeń wód gruntowych oraz samego gruntu oraz wykonania innych prac związanych z ochroną środowiska w zakresie geologii.

    Geolog Poznań i okolice - Firma   Geolog Poznań i okolice - Firma   Geolog Poznań i okolice - Firma

Dlaczego warto?

Współpraca z nami zagwarantuje Państwu przede wszystkim bezpieczeństwo podczas trwania budowy, ale też bezpieczeństwo budowanego budynku i jego fundamentów przez wiele lat. Dzięki naszej pomocy zyskają Państwo także komplet niezbędnych dokumentów, które są potrzebne podczas każdej inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu