GEOLOGPOZNAN.PL

GEOLOG POZNAŃ

USŁUGI GEOLOGICZNE POZNAŃ I OKOLICE - TEL. 501 451 615

BADANIA GRUNTU

Badania gruntu Poznań i okolice

Profesjonalne badanie gruntu

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu badań gruntu pod różnego rodzaju inwestycje budowlane. Dzięki współpracy z profesjonalistami jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wykonanie usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu wykonane przez nas badania gruntu są zawsze w pełni godne zaufania.

Dlaczego należy wykonać badanie gruntu?

Wykonanie badania gruntu to czynność, którą zobowiązany jest wykonać każdy, kto decyduje się na rozpoczęcie jakiejkolwiek inwestycji budowlanej. Badanie gruntu przede wszystkim pozwala ustalić, jakie są warunki wodno-gruntowe na danym...

Czytaj więcej

BADANIA GEOLOGICZNE

Badania geologiczne Poznań i okolice

Profesjonalne badania geologiczne

Nasza firma oferuje Państwu szeroki zakres różnego rodzaju badań geologicznych. Zajmujemy się przede wszystkim wykonywaniem badań niezbędnych do tworzenia różnego rodzaju inwestycji budowlanych. W tym zakresie wykonujemy między innymi wymaganą prawnie opinię geotechniczną lub badanie gruntu. Oprócz tego oferujemy także pełen zakres usług geologicznych, takich jak badanie zanieczyszczenia gruntu i wód gruntowych, badanie gęstości gruntu oraz badanie laboratoryjne i wykonywanie szczegółowych analiz. Zajmujemy się także badaniem stabilności skarp oraz zbocz górskich. Dzięki temu można zapewnić bezpieczeństwo.

Czytaj więcej


OPINIE GEOTECHNICZNE

Opinie geotechniczne Poznań i okolice

Niezbędna opinia geotechniczna

Oferując pomoc doświadczonych profesjonalistów, proponujemy Państwu wykonanie szczegółowych i specjalistycznych opinii geotechnicznych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w wykonywaniu tego typu badań i opracowywaniu takich dokumentów wiemy, jak je skonstruować, by były one pomocne w dalszych etapach prowadzenia prac budowlanych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że od naszej pracy zależy często powodzenie sprawnego prowadzenia prac budowanych.

Czym jest opinia geotechniczna?

Jak wiadomo, obecnie obowiązujące przepisy prawa nakładają obowiązek wykonania opinii geotechnicznej na każdego, kto planuje jakąkolwiek budowę. 

Czytaj więcej


OBSŁUGA GEOTECHNICZNA BUDOWY

Obsługa geotechniczna budowy Poznań i okolice

Obsługa geotechniczna budowy

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się świadczenie szerokiej gamy usług budowlanych. Na swoim koncie mamy realizację niezliczonej liczby inwestycji. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które noszą się z zamiarem wybudowania domu jednorodzinnego jak i do przedsiębiorców, którzy planują dużo większe i bardziej skomplikowane inwestycje.

Profesjonalna obsługa

W zakresie świadczonych przez nas usług jest przede wszystkim wykonanie niezbędnego obecnie, zgodnie z polskim prawem, badania gruntu oraz wystawienie opinii geotechnicznej. Jednak nasza rola nie kończy się tylko na tym.

Czytaj więcej